Mobilheim Hájovna Svahová

 
Vážení,
konečně jsme pro Vás dokončili mobiláč!
 
Jedná se o samostaně stojící chatu, vycházející z koncepce mobilního domku, tzv. mobilheimu. Chata stojí na podvozku na kolech, ale jako vozík rozhodně nevypadá. Chatu jsme zateplili, vyměnili okna.
 Domek prošel kompletní rekonstrukcí tak, aby vám mohl sloužit jako víkendová či dovolenková chata.
 
Uvnitř chaty naleznete dvě ložnice, kuchyňský kout s lednicí, minitroubou a dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou. Součástí je  jídelní kout a odpočinkový kout s TV a kamínky na dřevo. Samozřejmostí je vlastní splachovací WC a koupelna se sprchovým boxem.  Domek je vytápěn elektrickými přímotopy, ale bohatě stačí topit kamínky. 
 
To vše je na pouhých 33 m2 a to znamená, že se v chatě budete opravdu potkávat. Také dveřní prostupy do koupelny a ložnice jsme vzhledem k dispozicím mobilheimu museli zachovat a proto jsou jen 50-55 cm široké! Ale dá se!
 
K chatě jsme připojili terasu, která je skoro stejně velká jako chata samotná. Je zastřešená, je na ní posezení a z ní nádherný výhled do údolí potoka Lužec. Z terasy také uvidíte pasoucí se stádo našich krav s telaty a ovečkami. Pro milovníky divočiny seženeme i jeleny - ti přijdou až pod plot, když tam zrovana nepaseme....
 
Pokud byste měli zájem, podmínky naleznete na webu. www.e-chalupy.cz a na booking.com. Prohlédněte a zavolejte, vždy se domluvíme.
 
Těšíme se na vás!

 
 

 

https://www.instagram.com/hajovnasvahova/