Pronájem prázdninového bytu

 

Krátkodobé pronájmy malometrážních prázdninových bytů

V 1. patře jsme pro Vás zařídili  možnost pronájmu prázdninovových bytů.

Severní byt se skládá ze tří místností - předsíně s kuchyní, koupelny a ložnice. Jižní byt je složen ze dvou místností - ložnice a místnosti s kuchyňským koutem a koutem pro odpočinek. WC a koupelna je mimo byt - přes chodbu.

Severní byt

Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem s tekoucí studenou a teplou vodou, sadou nádobí pro 4 osoby, mikrovlnkou, lednicí, elektrickou troubou, kávovarem, vařičem.

Koupelna  je společná s WC. Je vybavená sprchovým koutem, umývadlem a splachovacím WC.

Ložnice je vybavena manželským lůžkem, samostatnou postelí s vysouvací přistýlkou (která se dá použít jako samostatná postel), velkou skříní, komodou.

Samozřejmostí je připojení k internetu pomocí Wi-Fi. Heslo k připojení si vyžádejte.

            

 

Jižní byt

Kuchyň

Jako kuchyň slouží kuchyňský kout, který je vybaven dřezem s teplou a studenou vodou. Kuchyňka je vybavena základním nádobím (talíře, hrnečky, příbory). Samozřejmostí je rychlovarná konvice, mikrovlnka, trouba, lednicí.

Kuchyňka je spojená s místem pro posezení.

Ložnice

Ložnice je vybavena manželským lůžkem a samostatnou postelí s plnohodnotnou přistýlkou. V ložnici je trojdílná skříň pro odložení šatstva.

Koupelna

Koupelna je součástí apartmánu, je vybavena malou vanou.

 

 

 

Ceník

Byty pronajímáme i ke krátkodobému bydlení, na víkendy, prázdniny či na rychlé přespání. Kontaktujte nás,

vždycky se dohodneme !!!

Rozhodující je najít volnou ubytovací kapacitu na serveru www.booking.com, kde najdete Hájovnu Svahová. Pokud tam nbaleznete volný termín, volejte, mailujte. Děkujeme !

Protože inzerujeme pronájem prazdninových bytů na www.booking. com, cenu naleznete také na booking.com. Ceny pronájmu apartmánu pro dvě osoby na jednu noc začínají od 1026,-/noc

 

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 

 

 

 

 

 

 

Především Vám ale nabízíme klid samoty u lesa, černočernou tmu, troubení jelenů, hromady sněhu, ostrý vítr a houbařský ráj.