Pronájem prázdninového bytu

 

Pronájmy malometrážních prázdninových bytů

V 1. patře jsme pro Vás zařídili  možnost pronájmu prázdninovových bytů. Byty pronájímáme od 5 nocí. V případě, že máte individální požadavky, neváhejte nám zavolat nebo napsat e-mail.

Severní byt se skládá ze  předsíně s kuchyní, koupelny a ložnice. Jižní byt je složen z ložnice a místnosti s kuchyňským koutem, WC a koupelnou.

Severní byt

Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem s tekoucí studenou a teplou vodou, sadou nádobí pro 4 osoby, mikrovlnkou, lednicí, elektrickou troubou, kávovarem, vařičem.

Koupelna  je společná s WC. Je vybavená sprchovým koutem, umývadlem a splachovacím WC.

Ložnice je vybavena manželským lůžkem, samostatnou postelí s vysouvací přistýlkou (která se dá použít jako samostatná postel), velkou skříní, komodou.

Samozřejmostí je připojení k internetu pomocí Wi-Fi. Heslo k připojení si vyžádejte.

            

 

Jižní byt

Kuchyň

Jako kuchyň slouží kuchyňský kout, který je vybaven dřezem s teplou a studenou vodou. Kuchyňka je vybavena základním nádobím (talíře, hrnečky, příbory). Samozřejmostí je rychlovarná konvice, mikrovlnka, trouba, lednicí.

Kuchyňka je spojená s místem pro posezení.

Ložnice

Ložnice je vybavena manželským lůžkem a samostatnou postelí s plnohodnotnou přistýlkou. V ložnici je trojdílná skříň pro odložení šatstva.

Koupelna

Koupelna je součástí apartmánu, je vybavena malou vanou.

 

 

 

Ceník

Byty pronajímáme na prázdniny či pobyty o minimální době 5 nocí. Pokud budete mít nějaký jiný požadavek, kontaktujte nás!

 

Rozhodující je najít volnou ubytovací kapacitu i cenu na serveru www.booking.com nebo nawww.e-chalupy.cz   , kde najdete Hájovnu Svahová. Pokud tam naleznete volný termín, volejte, mailujte. Děkujeme !

 

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 

 

 

 

 

 

 

Především Vám ale nabízíme klid samoty u lesa, černočernou tmu, troubení jelenů, hromady sněhu, ostrý vítr a houbařský ráj.