Pronájem prázdninového bytu

Pronájmy malometrážních prázdninových bytů
 

V 1. patře jsme pro Vás zařídili  možnost pronájmu prázdninovových bytů. Byty pronájímáme od 5 nocí. V případě, že máte individální požadavky, neváhejte nám zavolat nebo napsat e-mail.

Severní byt se skládá z předsíně s kuchyní, koupelny a ložnice. Jižní byt je složen z ložnice a místnosti s kuchyňským koutem a koupelno

Severní byt

Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem a tekoucí studenou a teplou vodou, sadou nádobí pro 4 osoby, mikrovlnkou, lednicí, elektrickou troubou, kávovarem a vařičem.

Koupelna  je společná s WC. Je vybavená sprchovým koutem, umývadlem a splachovacím WC.

Ložnice je vybavena manželským lůžkem, samostatnou postelí s vysouvací přistýlkou (která se dá použít jako samostatná postel), velkou skříní a komodou.

Samozřejmostí je připojení k internetu pomocí Wi-Fi. Heslo k připojení vám bude sděleno v ubytování.

Jižní byt

Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou s  dřezem a tekoucí studenou a teplou vodou, základním nádobím (talíře, hrnečky, příbory). Samozřejmostí je rychlovarná konvice, mikrovlnka, trouba, lednice a vařič.

Ložnice je vybavena manželským lůžkem a samostatnou postelí s plnohodnotnou přistýlkou (která se dá použít jako samostatná postel). V ložnici je trojdílná skříň pro odložení šatstva.

Koupelna je součástí apartmánu, je vybavena malou vanou, umývadlem a splachovacím WC.

Samozřejmostí je připojení k internetu pomocí Wi-Fi. Heslo k připojení vám bude sděleno v ubytování.

 

Ceník

Byty pronajímáme na prázdniny či pobyty o minimální době: 5 nocí. Pokud budete mít nějaký jiný požadavek, kontaktujte nás!

Rozhodující je najít volnou ubytovací kapacitu i cenu a to přímo na serverech: www.booking.com nebo na  www.e-chalupy.cz.

 Pokud tam naleznete volný termín, volejte, mailujte. 

Děkujeme !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Především Vám ale nabízíme klid samoty u lesa, černočernou tmu, troubení jelenů, hromady sněhu, ostrý vítr a houbařský ráj.  

 

Kontaktujte nás

https://www.instagram.com/hajovnasvahova/