DÁLE NABÍZÍME

POSEZENÍ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

Nabízíme vám posezení v domácí hospůdce. 
Základní občerstvení, točené pivo, limonádu, teplé nápoje, občerstvení z domácí kuchyně.

 

SAMOTOČ

 

Pro návštěvníky Krušných hor a našeho okolí jsme zřídili "samotoč". 

To znamená, že si můžete sami načepovat rohozeckou jedenáctku či nějakou desítku  nebo limonádu. Potom můžete zaplatit do naší pokladničky v hotovosti nebo vaší útratu poslat na ihned telefonem převodem na náš účet. Jedná se vlastně o takový samoobslužný bar, který je  u nás na zahradě. 

Letos jsme nově samotoč zastřešili, takže na Vás při posezení nebude pršet...

Samotoč bude v sezóně otevřen denně zhruba od 8:30 do 21:00.  

Budete-li mít hlad či chuť na něco dobrého a budeme-li na blízku, rádi vám něco připravíme v naší hospůdce. U nás si můžete pochutnat například na palačinkách všeho druhu, langoších, pikantních fazolích, někdy i na dobrém steaku (je-li doma hospodář:) a dále pak dle aktuální nabídky. Také si můžete dát dobrou, kvalitní kávu.)

Upozornění: samotoč slouží k občerstvení, nikoliv k přespávání. Žádáme Vás, abyste u samotoče nenocovali. Pokud budete chtít u nás přespat, využijte naší nabídky pronájmu apartmánů. Velmi Vám děkujeme.

 

 

DŘEVĚNÁ KOUPACÍ KÁĎ

Nově vám nabízíme k využití dřevěnou koupací káď, ve které vám dřevem ohřejeme vodu ke koupání na 38-41°C. Káď má rozměry u dna 160 cm, nahoře 180 cm, objem je cca 2,5 m3 vody. Voda se ohřívá nerezovými kamny, která jsou ponořená ve vodě, zatopíme Vám dřevem. Ohřev vody nějakou dobu trvá (cca 5-10 hodin, závisí na venkovní teplotě), proto je nutné objednat minimálně 1-2 dny předem.

Káď je max . pro 4 dospělé osoby, aby to bylo pohodlné. Avšak čtyři narostlí čeští chlapi se budou trochu tulit...  Káď je vybavena grilem na buřtíky, držákem na nápoje. My Vás vybavíme vysílačkou, abyste se mohli spojit s výčepem, aniž byste opustili teplou koupel.

Cena: 1100,-Kč/použití (doba koupele by neměla přesáhnout 1-2 hodiny v závislosti k vašemu zdravotnímu stavu). Koupel má podobné účinky jako finská sauna.

 

FINSKÁ SAUNA

K dispozici je také finská sauna. Sauny vytápíme elektrickými sanovými kamny Harvia. Sauna je ideální k relaxaci pro 4 osoby. Sauna je venkovní, sudová. Na fotografii je za koupacím sudem. Sauna je vybavena přesíňkou, která může sloužit jako odpočinková místnost nebo místnost pro převlečení.

Cena : 400,-/hod/až 4 osoby

 

 

Anketa

Navštívíte Svahovou a její okolí?

Určitě 1 079 58%
Chystám se 773 42%

Celkový počet hlasů: 1852

https://www.instagram.com/hajovnasvahova/